Avslutad | Pant – Måndag 19 december 2005
Herrur, Lejon manuell 18K, Plastglas. Med X-länk 21cm 18K. Bruttovikt 72,4g. Ngt bucklig bakboett
Herrur, Sjöö Sandström Royal Steel Automatic Quattro. Mineralglas. Läderband 22cm. I orginalbox. Nyskick
Elgitarr, Danelectric Dano Blaster. Snr 070002610. I mjukt fodral, dragkedja skadad. Platta baktill saknas, fjädrar till svajarm saknas. Svajarm saknas.
Elgitarr, J & D by Jack& Danny Brothers i mjukt fodral. Stötskadad och repig
Elgitarr, Cort. I mjukt skadat fodral. Vänsterutförande. Sliten med lackskador
Pantvaror Kamera
Kamera, Digitalkamera Fuji Fine Pix A120. med minneskort 16MB XD. Saknar kablar samt drivrutiner.
Pantvaror Kamera
Kamera, Systemkamera Minolta 7000i med optik Minolta 35-80mm 1:4 (22)-5.6 samt blixt Minolta 3200i. plastglas till blixt löst. Med manual
Pantvaror Kamera
Kamera, Systemkamera Nikon F3, Extra Hangrepp för blixt, motor Nikon MD-4, Objektiv 35-70mm 1:3.5 samt 80-200mm 1.8-4.5. 1 Teleconverter. (skramlar)
Pantvaror Kamera
Kamera, Systemkamera Canon EOS 10QD med objektiv 35-105mm 1:3.5-4.5 i väska. saknar axelrem
Pantvaror Kamera
Kamera, Digitalkamera Minolta Dimage 3,2 megapixel med bruksanvisning,laddare, SD-minneskort 16+64MB och USB kabel samt TV-kabel i kartong
Litografi, Färglitografi signerad John Erik Franzén 1982 36/325 ca 27x23cm. Saknar glas,skada i passepartouten.