181 - 200 av 637
1...91011...32 Gå till

Avslutad | Pant – Onsdag 7 december 2005

Klubbad för

1 camébrosch m granater i förgyllt silver. Vikt 7,2g

700 kr

Utrop: 250 kr

1 armband bismarck ca 17cm, 1 par örhängen, 1 hänge 18k. Vikt 3,3g

300 kr

Utrop: 400 kr

1 ring m dia 5xca0,15ct stl:17 18k. Vikt 5,3g

Utrop: 5 600 kr

1 ring vg m 3 princesslipade dia tot ca 0,30ct stl:17,5 18k. Vikt 12,5g

2 500 kr

Utrop: 3 200 kr

1 armring m pärlor. Stigbert stämplad år 1956 18k. Vikt 6,2g

600 kr

Utrop: 700 kr

1 ring vg m 1 röd sten samt dia 4xtot ca 0,10ct stl:17,5 18k. Vikt 2g

475 kr

Utrop: 325 kr

1 tvåfärgat armband fantasi ca 21cm 18k. Vikt 23,7g

Utrop: 2 600 kr

1 armband pansar (Balestra) ca 20cm 18k. Vikt 14,7g

1 300 kr

Utrop: 1 700 kr

1 trefärgad kedja ca 42cm 18k. Vikt 6,2g

550 kr

Utrop: 700 kr

1 armband bismarck ca19cm 18k. Vikt 2,4g

Utrop: 300 kr

1 tvinnad kedja ca 42cm 18k. Vikt 1,3g

150 kr

Utrop: 150 kr

1 graverad trefärgad ring stl:16 18k. Vikt 5,09g

Utrop: 600 kr

1 hänge m 1 grön sten & 1 liten diamant 18k. Vikt 1,8g

225 kr

Utrop: 200 kr

1 ring m 1 grön sten samt 12 dia på tot ca 0,06ct stl:17,25 18k. Vikt 2,7g

350 kr

Utrop: 400 kr

1 ring x-länk från Köping stl:18,75 18k. Vikt 1,6g

150 kr

Utrop: 200 kr

1 hänge, 1 def örhänge, 1 def kedja 1 collier 18k. Vikt 5,7g

Utrop: 650 kr

1 armband pansar: Balestra ca 21cm18k. Vikt 6,2g

550 kr

Utrop: 700 kr

1 collier doserad bismarck ca42cm 18k. Vikt 7,3g

900 kr

Utrop: 800 kr

3 ringar,1 def. kedja, 1 hänge 18k. Vikt 8,69g

Utrop: 950 kr

1 hänge/Kors 18k. Vikt 2,2g

Utrop: 250 kr