621 - 637 av 637
1...303132 Gå till

Avslutad | Pant – Onsdag 7 december 2005

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 damur geneva stål, quartz, (batteribyte ej funktionsgaranti), 1 armband stål

175 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 cigarettetui sköldpaddskal förgyllt silver (initialer RW)

225 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 tidning "Julstämning" Carl Larsson nummer

50 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 etning i ram A. Zorn "porträtt av författaren Carl Snoilsky" 7,5x4,8cm

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 etsning i ram A.Zorn "Paul Verlaine 2" 24x16cm

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 etsning i ram A.Zorn "självporträtt" 17,4x12,3cm

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 teckning i ram R.Högfeldt "Konstnären matar monster" 20,5x28,5

600 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 handväska Gucci "Chain", tygpåse, kvitto

2 900 kr

Utrop: 3 600 kr

Pantvaror Övrigt

1 handväska Louis Vuitton orange i tygfodral, kvitto kopia

1 300 kr

Utrop: 1 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 kedja pansar 38cm 18k. Vikt 13,2g

Utrop: 1 300 kr

Pantvaror Övrigt

10 kaffekoppar med fat, 1 sockerskål, 1 gräddkanna, 1 kaffekanna med lock, Rosenthal "Pompadour" (liten spricka i 1 fat, knopp till lock limmad)

225 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

3 assietter Royal Copenhagen Musselmalet

275 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Övrigt

1 keramikfigurin "isbjörn" Wicke Lindstrand Uppsala Ekeby???

200 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Övrigt

2 broscher, 2 collier, 1 hänge, 1 armband (1 sten saknas), div färgade stenar, metall

250 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Mynt

1 grafiskt blad Franco Costa " Westcoast symphony" (glaset trasigt)

375 kr

Utrop: 50 kr