Avslutad | Klockor – Lördag 14 januari 2006
CARTIER, VLC, nr. 079431 / 590003, herrur, förgyllt silver, quartz, mineralglas, läderband, cert, sept 1993, box.
MORMORSUR, 37 mm, silver, cylinderur, nyckeldragare, skadad urtavla, bucklor, ca 1880, nycklar, etui.
OMEGA, herrur, 30 mm, Cal 26.5 SOB T.2, Serie nr. 8473530, Boett nr. 9230022, stål (staybrite), manuell, plexiglas, liten sekundvisare, skadad urtavla, gravyr, ca 1937, metallänk ej original.
OMEGA, damur, 21 x 21 (30) mm, Cal 245, Serie nr. 18551952, Ref nr. CK 3994, Boett nr. 3994 61, stål, manuell, plexiglas, skadad urtavla, formverk, läderband, ca 1961.
LEIJONA, Ferrotex, herrur, doublé (20 micron), manuell, plexiglas, liten sekundvisare, skadad urtavla, skadad boett, läderband, ca 1958.
Klockor Camel
CAMEL, Trophy, unisexmodell, stål, quartz, mineralglas, 24-timmars visning, dag-datum, läderband, oanvänd.
Klockor Camel
CAMEL, Trophy, kronograf, herrur, stål, quartz, datum, mineralglas, läderband, oanvänd.
Klockor Camel
CAMEL, Trophy, herrur, stål / gulmetall, automatisk, mineralglas, datum, läderband, glasbaksida, oanvänd
Klockor Camel
CAMEL, Trophy, herrur, analog / digital, vitmetall, quartz, mineralglas, datum, oanvänd.