241 - 260 av 844
1...121314...43 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 31 oktober 2005

Klubbad för

Pantvaror Elektronik

Mobiltelefon, Motorola C200 utan laddare

Utrop: 50 kr

Tavla, Olja/Kol Bertil Forslund "Skutan" 1992 63x54cm

325 kr

Utrop: 50 kr

Tavla, Olja/Kol Bertil Forslund "Fiskeläget" 1992 63x54cm

325 kr

Utrop: 50 kr

Skulptur, Häst/Man h.41cm, b.33cm

350 kr

Utrop: 50 kr

Tavla, Akryl Lars Norrman 45x33cm (Motiv 28x16)

850 kr

Utrop: 50 kr

Tavla, Akryl Lars Norrman Ram ca 65x31, Motiv ca 52x17

800 kr

Utrop: 50 kr

Tavla, Litografi Poul Ströyer 4/115 Gustav Vasa och Mona Lisa

475 kr

Utrop: 50 kr

Tavla, Olja på duk Siv Engström Österjylland i ljus Motiv Midsommarskimmer II 37x28

325 kr

Utrop: 50 kr

Tavla, Litografi Bo Åke Adamsson "Atlanta" 1/350 72x90

750 kr

Utrop: 50 kr

Tavla, Litografi Bo Åke Adamsson "Ishockey" 1/350 63x74cm

375 kr

Utrop: 50 kr

Tekoppar, 2 Koppar med fat Villeroy & Boch

25 kr

Utrop: 50 kr

TV-Spel, 7 spel till Playstation 2

425 kr

Utrop: 50 kr

Kristallskål, Orrefors Ø14,5cm 8cm hög

150 kr

Utrop: 50 kr

Kristallskål, Orrefors Ø9cm, 7,5cm hög

225 kr

Utrop: 50 kr

Kristallskål, Orrefors Ø12,5cm 10cm hög

350 kr

Utrop: 50 kr

Kanna, Vinägerkanna i Porslin Rosenthal Maria Girlang 16,5cm hög

25 kr

Utrop: 50 kr

Vas, Kosta Boda Bertil Vallien ca 32cm hög, kartong

1 200 kr

Utrop: 50 kr

Matsilver, 12 Fiskgafflar i Silver Rosenholm 178mm

1 900 kr

Utrop: 50 kr

Matsilver, 6 Dessertskedar i Silver Rosenholm 150mm, 7 Teskedar i Silver Rosenholm 142mm

1 400 kr

Utrop: 50 kr

Matsilver, 12 Bordsknivar i Silver Rosenholm 200mm

2 100 kr

Utrop: 50 kr