261 - 280 av 844
1...131415...43 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 31 oktober 2005

Klubbad för

Matsilver, 6 Kaffeskedar Silver Snäck med gravyr (1 utan gravyr) 122mm

25 kr

Utrop: 50 kr

Matsilver, 4 Kaffeskedar Silver Snäck med gravyr 116mm

25 kr

Utrop: 50 kr

Matsilver, Såsslev Silver Snäck graverad 140mm

125 kr

Utrop: 50 kr

Matsilver, 6 Matskedar Silver Snäck (ej stämplat) 200mm

100 kr

Utrop: 50 kr

Herrur, Prim Manuell med Flexiarmband

25 kr

Utrop: 50 kr

Matsilver, 12 Kaffeskedar, Slottsbarock i Silver 120mm

325 kr

Utrop: 50 kr

Silverpokal, Ø5cm H.6cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Kristallskål, Ø upp till 14,5cm H.13cm

375 kr

Utrop: 50 kr

Matsilver, 3 Kaffeskedar Chippendale i Silver 120mm

150 kr

Utrop: 50 kr

Matsilver, 8 Moccaskedar Rosenholm i Silver 108mm

475 kr

Utrop: 50 kr

Matsilver, 6 Dessertskedar i Silver, 140mm, Emaljerat skaft från Juvelerare Martin Sunde Norge

750 kr

Utrop: 50 kr

Div.Silver, 10 Pokaler med gravyr, 1 Servettring med gravyr, 1 Punchmugg med gravyr i Silver 472g

425 kr

Utrop: 50 kr

Vas, Kosta Boda Wärft H.ca29cm

375 kr

Utrop: 50 kr

Vas, Kosta Boda H.ca 22,5cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Vas, Kosta Boda Ulrica Hydman-Vallien H.ca 19,5cm

600 kr

Utrop: 50 kr

Glasfat, Uppläggningsfat Steninge slott (Soul Mate) Ø ca 37cm

350 kr

Utrop: 50 kr

Glasfat, Uppläggningsfat Steninge Slott Birgitta Nyrén (Igelkott) Ø ca 37cm

450 kr

Utrop: 50 kr

Tavla, Etsning (utan ram) Marc Chagall Bibliskt motiv 50x37cm

2 600 kr

Utrop: 50 kr

Tavla, Etsning (utan ram) Marc Chagall Djurmotiv 50x37cm

2 900 kr

Utrop: 50 kr

Kaffeservis, Arabia, 8 Koppar med Fat, 8 Assietter, Sockerskål, Kakfat, Kaffekanna

225 kr

Utrop: 50 kr