221 - 240 av 844
1...111213...43 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 31 oktober 2005

Klubbad för

Ring, 18K med röd sten graverad Ø20 4,3g

Utrop: 350 kr

Parti Guld, 18K (Defekt) 6,2g

450 kr

Utrop: 500 kr

Armband, Pansar i Silver 18cm 38g

200 kr

Utrop: 250 kr

Ring, 18K Ø161/4 2,2g

300 kr

Utrop: 250 kr

Ringar, 18K 2 Ringar med gravyr Ø163/4, 171/4 6,3g

450 kr

Utrop: 550 kr

Ring, 18K Graverad Ø153/4 2,9g

Utrop: 250 kr

Parti Guld, 18K (Defekt) 23g

Utrop: 1 900 kr

Smyckesset, Guld på Silver, Collier 44cm, Hänge, Par Örhängen, Ring Ø15

450 kr

Utrop: 425 kr

Fickur, Nivia Ej Guld (Guldplätterad)

200 kr

Utrop: 50 kr

Herrur, Certina Argonout Manuell i Stål med Stålarmband

225 kr

Utrop: 50 kr

Herrur, Certina Manuell i Stål med flexiarmband

325 kr

Utrop: 50 kr

Herrur, Seiko Kinetic (Auto Relay) i Stål med Stålarmband

525 kr

Utrop: 50 kr

Damur, Emporio Armani Quartz i Box

1 400 kr

Utrop: 50 kr

Herrur, Certina Quartz i Stål med läderarmband

325 kr

Utrop: 50 kr

Damur, 14K i Uret, 18K i länk (Skadad urtavla)

475 kr

Utrop: 50 kr

Pendyl, Förgylld Pendyl Westerbrandt (Några skador i förgyllning)

475 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

Högtalare, Hemmabiohögtalare Clas Ohlson 38-1258 5.1, 300 Watt,Fjärrkontroll, Inbyggd Dolby Digital, Pro Logic II och DTS dekoder, Optisk och Coaxial ljudingång, Line in Subwoofer 150x420x238mm, Center 280x90x105, Satelliter 4st 90x1050x105mm

475 kr

Utrop: 50 kr

Mixerbord, Samson TM300

750 kr

Utrop: 50 kr

Förstärkare, 2-kanaligt slutsteg Inter M R300 (Reference Amplifier)

1 250 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

Högtalare, Par Högtalare Klipsch 2x75 Watt h.31cm, b.16cm, d.17,5cm

425 kr

Utrop: 50 kr