521 - 540 av 606
1...262728...31 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 23 juli 2005

Klubbad för

1 Tavla Bengt Landin lito 5/250 "Blommor" (d)

250 kr

Utrop: 300 kr

1 Tavla Bengt Dahlin-55 akvarell 24x32 cm "Citroner" (d)

125 kr

Utrop: 50 kr

1 Tavla Karl-Hinz Haase krita 37x28 cm (d)

Utrop: 300 kr

1 Tavla Rickard Rabws olja 51x61 (d)

750 kr

Utrop: 700 kr

1 Tavla Christian Thörrestrup olja 32x35 "Man och kanariefågel"

Utrop: 7 000 kr

1 Tavla Pelle Åberg olja 45x37 "Clown" (d)

14 000 kr

Utrop: 18 000 kr

1 Tavla akvarell 25x20 cm sign A.L (troligen Alexander Langlet) "Älg"

Utrop: 1 300 kr

1 Tavla Okänd konstnär olja "Marinmotiv"28x21

1 000 kr

Utrop: 900 kr

1 Tavla litografi Peter Dahl bladet sk 38/460 (d)

900 kr

Utrop: 900 kr

1 Tavla litografi Peter Dahl 299/400 (d)

1 100 kr

Utrop: 1 600 kr

1 tavla Rossander / vaser med frukt/ olja (d)

Utrop: 700 kr

1 Tavla Axel Peter olja 100x80 "blomster och frukt stilleben" (d)

Utrop: 5 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 Vas Ulrika hydman kosta boda

Utrop: 900 kr

Pantvaror Övrigt

1 Fickur Omega silver med double kedja

Utrop: 700 kr

Pantvaror Övrigt

1 Tavla litografi Barbro Forslund 4/20

250 kr

Utrop: 50 kr

1 Tavla Birger E:son Birger olja 121X90cm "Picasso" (d)

Utrop: 14 000 kr

1 Par solglasögon i mjukt fodral Ralph Lauren. Vikt 12,6g

250 kr

Utrop: 300 kr

1 Ring slät 20k. Vikt 4g

325 kr

Utrop: 400 kr

1 Kråsnål 18k. Vikt 2,29g

375 kr

Utrop: 200 kr

1 Medalj 23k. Vikt 3,7g

Utrop: 425 kr