541 - 560 av 606
1...272829...31 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 23 juli 2005

Klubbad för

1 Kråsnål av metall

25 kr

Utrop: 25 kr

1 tavla Lage Lindell 26 x 24 cm gouache (d)

2 000 kr

Utrop: 4 000 kr

1 Konstbok/mapp med 10 Etsningar Hans Bellmer "Les Anagrammes du corps" nr 46/100 (d)

Utrop: 24 000 kr

2 Tavlor litografier Björn Krestensen HC (d)

Pantvaror Övrigt

1 Par ljusstakar kolonn SengustavianskaMässing/marmor h. 21cm

3 800 kr

Utrop: 4 500 kr

Pantvaror Övrigt

23 Böcker Nationalencyklopedin med häfte

2 300 kr

Utrop: 2 500 kr