1 Kråsnål av metall
Utrop: 25 kr
1 tavla Lage Lindell 26 x 24 cm gouache (d)
Utrop: 4 000 kr
1 Konstbok/mapp med 10 Etsningar Hans Bellmer "Les Anagrammes du corps" nr 46/100 (d)
Utrop: 24 000 kr
2 Tavlor litografier Björn Krestensen HC (d)
1 Par ljusstakar kolonn SengustavianskaMässing/marmor h. 21cm
Utrop: 4 500 kr
UTGÅR
23 Böcker Nationalencyklopedin med häfte
Utrop: 2 500 kr
Lördag 23 jul 2005
Förfallna panter / ABV Storgatan
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm