501 - 520 av 606
1...252627...31 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 23 juli 2005

Klubbad för

1 tavla Hans Dahl-1898 22 x 27 cm akvarell

1 Kopparstick med förgylld ram ngt skadad

Utrop: 1 000 kr

1 Etsning Steffe Gerald 35/70 (d)

1 Ltografi Ulf Gripenholm 289/295 "sittande kvinna" (d)

1 Ltografi Ulf Gripenholm 207/295 "sittande kvinna" (d)

1Tavla Heinertz "ansikten" akvarell 27x22 (d)

25 kr

Utrop: 50 kr

1 Tavla litografi Roland Svensson-63 108/200 (d)

1 000 kr

Utrop: 900 kr

1 tavla Edvin Ollers olja "landskap" 51x40 (d)

1 000 kr

Utrop: 1 400 kr

1 Tavla Göran Brunius olja "landskap" 40x31 (d)

600 kr

Utrop: 900 kr

1 Tavla olja Uno Wallman 46x55 (d)

Utrop: 3 500 kr

Utrop: 3 000 kr

2 000 kr

Utrop: 2 500 kr

1 500 kr

Utrop: 2 000 kr

1 Tavla olja Uno Wallman 46x38 (d)

1 500 kr

Utrop: 1 900 kr

1 500 kr

Utrop: 1 300 kr

1 Tavla Einar Jolin akv 26x34 "Räv vid träd" (d)

2 200 kr

Utrop: 2 000 kr