481 - 500 av 606
1...242526...31 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 23 juli 2005

Klubbad för

Pantvaror Kamera

1 Kamerahus Canon EOS 1000 med 2 Obj. Canon EF 35-80mm, 70-210mm

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Kamera

1 Kamarahus Pentax 67 med Obj. Pentax SMC 67 45mm 1:4

Utrop: 5 000 kr

Pantvaror Kamera

1 Kamera Canon Prima zoom 70F med manual i orginalkartong

75 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Kamera

1 Kamera Olympus IS-1000 med fodral

125 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Kamera

1 Kamera Contax T2 med fodral

Utrop: 2 000 kr

Pantvaror Kamera

1 Kamerahus Contax G1 med Obj. Planar 2/45

Utrop: 5 500 kr

Pantvaror Stereo/TV/Video

1 Videokamera Sony Handycam Video8 CCD-F350E med laddare samt manual, kvitto

225 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Stereo/TV/Video

1 GPS Magellan GPS320

325 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Stereo/TV/Video

1 Kommunikationsradio Zodiac Smalltalk

325 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Stereo/TV/Video

1 Fickminne Olympus Pearlcorder L250 med manual i orginalkartong

100 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Stereo/TV/Video

1 Gitarrförstärkare Hughes&Kettner

Utrop: 1 100 kr

Pantvaror Stereo/TV/Video

1 Cd-spelare, 1 Kassettespelare, 1 Förstärkare B&O Model 5500 med Fjk Beolink 1000 (repor, slitage)

Utrop: 2 000 kr

Pantvaror Stereo/TV/Video

1 Kassette/cd-spelare Panasonic RX-DS45 med Fjk.

150 kr

Utrop: 50 kr

1 Tavla olja Bertil 1 Tavla olja Bertil Öhlund-59 51,5x38,5 cm Dansörer (d)

1 Tavla olja Ferdinand Fagerlin 25x15,5, " Flickor"

1 Tavla olja Ferdinand Fagerlin 16x19cm "Flicka"

1 Tavla olja Ferdinand Fagerlin 17x21,5cm "Flicka"

1 Tavla Roland Svensson lito 186/360 "Möja" (d)

1 200 kr

Utrop: 1 600 kr

1 Kopparstick fukt skador "La musique" 1756

Utrop: 600 kr

1 Kopparstick fukt skador "La Sculpture" 1756

Utrop: 600 kr