Avslutad | Pant – Lördag 23 juli 2005
Klubbad för
Pantvaror Stereo/TV/Video
1 Videokamera Sony Handycam Video8 CCD-F350E med laddare samt manual, kvitto
Pantvaror Stereo/TV/Video
1 Cd-spelare, 1 Kassettespelare, 1 Förstärkare B&O Model 5500 med Fjk Beolink 1000 (repor, slitage)
1 Tavla olja Bertil 1 Tavla olja Bertil Öhlund-59 51,5x38,5 cm Dansörer (d)