Avslutad | Pant – Onsdag 30 mars 2005
1 Altsaxofon Buscher True Tone Aristocrat, USA, med munstycke, värderingsintyg & etui
1 Halvakustisk gitarr Washburn J-6 ( en pothatt saknas och en lös ) med hårt fodral
1 Elgitarr Schecter Strategy i etui (svajarm & bakplatta saknas, lackskador på hals)
Pantvaror Kamera
1 Digitalkamera Konica KD-400Z med laddare, USB-kabel, 1 minneskort 16MB & orginalkartong
Pantvaror Kamera
1 Digitalkamera Minolta Dimage S404 med 2 minneskort 16MB+96MB & fodral (smärre defekt display, repor på chassie)
Pantvaror Kamera
1 Videokamera Sony DCR-HC20 med fjärrkontroll, laddare, USB-kabel, TV-kabel, manualer & orginalkartong
Pantvaror Kamera
1 Digitalkamera Canon Ixus 430 med 1 minneskort 32MB, laddare, USB-kabel, mjukvara & manualer
Pantvaror Stereo/TV/Video
1 DVD-spelare LG DVD6193 med fjärrkontroll, TV-kablar, manualer & orginalkartong (Nyskick!)
Pantvaror Elektronik
1 Mobiltelefon Samsung SGH-A800 med laddare, manualer & orginalkartong, 1 Startpaket Comviq (obruten förpackning) (Telefonen operatörslåst, ngt repig)