Closed | Pawn – Wednesday 30 March 2005
Pawnitems Misc Music
1 Altsaxofon Buscher True Tone Aristocrat, USA, with munstycke, värderingsintyg & case
Pawnitems Misc Music
1 Halvakustisk guitar Washburn J-6 ( en pothatt missing and en unmounted ) with hårt cover
Pawnitems Misc Music
1 electric guitar Schecter Strategy in case (svajarm & bakplatta missing, lackskador on hals)
Pawnitems Camera
1 Digitalkamera Konica KD-400Z with laddare, USB-kabel, 1 minneskort 16MB & orginalkartong
Pawnitems Camera
1 Digitalkamera Minolta Dimage S404 with 2 minneskort 16MB+96MB & cover (smärre imperfect display, repor on chassie)
Pawnitems Camera
1 videocamera Sony DCR-HC20 with remote-control, laddare, USB-kabel, TV-kabel, manualer & orginalkartong
Pawnitems Camera
1 Digitalkamera Canon Ixus 430 with 1 minneskort 32MB, laddare, USB-kabel, mjukvara & manualer
Pawnitems Stereo/TV/Video
1 DVD-spelare LG DVD6193 with remote-control, TV-kablar, manualer & orginalkartong (Nyskick!)
Pawnitems Electronics
1 Mobiltelefon Samsung SGH-A800 with laddare, manualer & orginalkartong, 1 Startpaket Comviq (obruten förpackning) (Telefonen operatörslåst, ngt repig)