521 - 539 av 539
1...252627 Gå till

Avslutad | Pant – Onsdag 30 mars 2005

Klubbad för

Pantvaror Elektronik

1 Mobiltelefon Samsung SGH-E700 (kamera+färgskärm) med laddare, manualer & orginalkartong

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Elektronik

1 Mobiltelefon NEC e616V (3G) med laddare, handsfree, manualer, mjukvaror, extra slimbatteri, USB-kabel & orginalkartong (operatörslåst till 3)

700 kr

Utrop: 650 kr

Pantvaror Övrigt

1 Borrmaskin Atlas Copco LokTor S18T med 2 batterier, laddare & väska

1 200 kr

Utrop: 1 550 kr

Pantvaror Övrigt

2 Ringar (1 med lila sten, 1 graverad) 18K. Vikt 3,7g

250 kr

Utrop: 325 kr

Pantvaror Övrigt

1 Damur Inex 14K med läderband

175 kr

Utrop: 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 Fat "Rotary R.C. Stockholm 1938" Argenta, Gustavsberg (ngt skavd)

75 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Vas Argenta, Gustavsberg #1095, H:7cm

250 kr

Utrop: 275 kr

Pantvaror Övrigt

1 Vas Argenta, Gustavsberg #1029, H:15cm

650 kr

Utrop: 650 kr

Pantvaror Övrigt

1 Glasfigurin "tjur" på träsockel med graverad silverbricka, formgiven av Uno Westerberg, Pukeberg H:14cm L:21cm

175 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 GPS Magellan 315 med kablar

650 kr

Utrop: 850 kr

Pantvaror Övrigt

2 Ringar (1 med sten, defekta) 18K. Vikt 5,8g

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

1+3 Kaffeskedar i silver (graverade). Vikt 72,9g

25 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Ströare i silver (med gravyr). Vikt 45g

150 kr

Utrop: 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 Telegrafnyckel Öller & CO, Stockholm

300 kr

Utrop: 275 kr

Pantvaror Övrigt

1 Oljemålning signerad Rippa i ram (ramen ngt repig) H:12cm L:27cm (mått utan ram)

175 kr

Utrop: 225 kr

Pantvaror Övrigt

1 Litografi signerad Peter Dahl 288/375 "restaurangmotiv" i ram (ramen smärre repig) H:30cm L:40,5cm (d)

900 kr

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Övrigt

3 Porslinsfiguriner föreställande mumintrollen, Arabia Finland TP. (H: pappa:18cm, mamma:16cm, barn:13cm)

700 kr

Utrop: 900 kr

Pantvaror Övrigt

1 Vinöppnare i rostfritt stål med trähandtag (fästbar i bord)

375 kr

Utrop: 400 kr