421 - 440 av 441
1...212223 Gå till

Avslutad | Pant – Onsdag 2 mars 2005

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 Taklampa empir-stil

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Pantvaror Elektronik

2 Vinglas blå & guld U.H.V.

Pantvaror Elektronik

2 Snapsglas på fot Orrefors sign. AN. CE naggade

Pantvaror Elektronik

1 Högt snapsglas samt ett lågt Orrefors sign. AN. CE.

Pantvaror Elektronik

1 Vinglas Kosta Boda Tulip U.H.V.

Pantvaror Elektronik

2 Vinglas Kosta Boda U.H.V.

Pantvaror Elektronik

2 Vaser Kosta Boda Bertil Vallien (d)

Pantvaror Elektronik

1 Vas, 1 tillbringare Kosta Boda U.H.V.

Pantvaror Elektronik

1 Skål Kosta Boda Kjell Engman

Pantvaror Elektronik

1 Vas Kosta Boda Bertil Vallien

Pantvaror Elektronik

1 Vas Kosta Boda U.H.V.

Pantvaror Elektronik

1 Vas, 1 skål Kosta Boda U.H.V.

Pantvaror Elektronik

1 Vas Kosta Boda U.H.V.

Pantvaror Elektronik

2 Vaser, 1 skål, 1 tillbringare U.H.V. "Caramba" (d)

Pantvaror Elektronik

2 Vaser Kosta Boda U.H.V.

Pantvaror Elektronik

2 Vaser, 1 glas Kosta Boda U.H.V. 1 Vas Orrefors sign AN. CE

Pantvaror Övrigt

57 Delar B&G blå måsen bl.a terrin, ljusstakar, kaffe & tekanna m.m