401 - 420 av 441
1...20212223 Gå till

Avslutad | Pant – Onsdag 2 mars 2005

Klubbad för

Pantvaror Elektronik

12 Oramade litografier Salvador Dali ur sviten Carmen 1970 textbladen 2-13 samt aktbladen i ursprungsmappen (d)

Utrop: 28 000 kr

Pantvaror Elektronik

1 Guldmynt 50 dollars Canada 1981 31,2 gram 24k. Vikt 31,2g

2 600 kr

Utrop: 3 400 kr

Pantvaror Elektronik

1 Guldmynt Krugerrand 1974 34 gram 24k. Vikt 34g

2 800 kr

Utrop: 3 700 kr

Pantvaror Elektronik

2 800 kr

Utrop: 3 700 kr

Pantvaror Elektronik

1 Tavla litografi Einar Jolin 8/250 "Ishockey spelare" (d)

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Elektronik

1 Tavla litografi Einar Jolin 8/250 "tvåfåglar" (d)

Utrop: 1 400 kr

Pantvaror Elektronik

1 Tavla litografi Einar Jolin 8/250 "Fästning" (d)

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Elektronik

1 Tavla litografi Yrjö Edelmann 95/125 " I tankar" (d)

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Elektronik

1 Tavla litografi Sven X:et Erixson I/XXI "Hustak" (d)

1 000 kr

Utrop: 1 400 kr

Pantvaror Elektronik

1 Skulptur Bror Marklund studie till gestalt i storm 67/100 (d)

Pantvaror Övrigt

1 Par ljusstakar 2,519

325 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

1 Jaktkniv Buck "stigfinnaren" mod:120

825 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

2 Keramik hundar Besswick (Staffordshire) England

Utrop: 1 400 kr

Pantvaror Övrigt

1 Bläckhorn i metall "sittande kvinna" (defekt) Kayser

Utrop: 900 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kikare Tasco 10x50 med fodral

325 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

1 Samekniv signerad P på fodralet

2 100 kr

Utrop: 1 300 kr