381 - 400 av 433
1...19202122 Gå till

Avslutad | Pant – Onsdag 3 november 2004

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 Fat Britten Pååg Lindshammar 2002

600 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Övrigt

1 Par Spegel Lampetter

375 kr

Utrop: 300 kr

1 Glas skål Boda B.Vallien 48298

200 kr

Utrop: 200 kr

1 Glas vas Orrefors DU3112

425 kr

Utrop: 300 kr

1 Stop fajans (trol. England c:a 1800-talets första hälft) smärre skador

Utrop: 900 kr

1 Porslinskanna smärre skador krackeleringar

25 kr

Utrop: 100 kr

3 Glas/äggkoppar sign. Ville A

375 kr

Utrop: 400 kr

2 Glasvaser sign. Åsa

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 Tågset Märklin 28702 (lok+3vagnar) i kartong Jubileumståg

2 500 kr

Utrop: 3 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 Tågset Märklin 2870 (lok+3vagnar) snälltåg från år 1938

3 100 kr

Utrop: 3 200 kr

2 Glaskaraffer

125 kr

Utrop: 200 kr

1 Skål med fat/ Argenta Gustavsberg

325 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

1 Glasskål Flygsfors -55 Kedelv

1 025 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

1 Glasskål Strömbergshyttan T399

125 kr

Utrop: 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 Glasvas Orrefors Per B Sundberg

500 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Övrigt

1 Glasvas Bertil Vallien 49607

500 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Övrigt

1 Glasskulptur i träram som är något skadad Kosta Boda

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 Väggpendyl med nyckel

Utrop: 1 500 kr