1 Tavla olja Kjerstin Halden-94 "frukt stileben" 23X40 (d)
Utrop: 400 kr
1 Tavla Staffan Hallström (skadad, reva) tryck
Utrop: 100 kr
1 Tavla Sven Ryden-70 akvarell 29x39 cm (d)
Utrop: 300 kr
1 Japanskt träsnitt i ram
Utrop: 500 kr
Utrop: 450 kr
1 Tavla litografi Peter Dahl EA (d)
Utrop: 2 300 kr
1 tavla lito M. Pyk 31/220 (d)
Utrop: 2 500 kr
UTGÅR
1 porslinspjäs Rosenthale bavaria
1 Keramikfat Arabia diameter 32 cm
Onsdag 3 nov 2004
Förfallna panter / ABV Storgatan
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm