361 - 380 av 433
1...181920...22 Gå till

Avslutad | Pant – Onsdag 3 november 2004

Klubbad för

1 Tavla olja Kjerstin Halden-94 "frukt stileben" 23X40 (d)

Utrop: 400 kr

1 Tavla Staffan Hallström (skadad, reva) tryck

Utrop: 100 kr

1 Tavla Sven Ryden-70 akvarell 29x39 cm (d)

225 kr

Utrop: 300 kr

1 Japanskt träsnitt i ram

Utrop: 500 kr

1 Japanskt träsnitt i ram

350 kr

Utrop: 500 kr

1 Japanskt träsnitt i ram

Utrop: 450 kr

1 Japanskt träsnitt i ram

Utrop: 450 kr

1 Japanskt träsnitt i ram

Utrop: 400 kr

1 Japanskt träsnitt i ram

Utrop: 400 kr

1 Tavla litografi Peter Dahl EA (d)

Utrop: 2 300 kr

1 tavla lito M. Pyk 31/220 (d)

Utrop: 2 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 porslinspjäs Rosenthale bavaria

750 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 Keramikfat Arabia diameter 32 cm

Utrop: 300 kr