Avslutad | Pant – Onsdag 3 november 2004
Klubbad för
1 Bronsskulptur Fernandez Arman nummrerad 11/XXX höjd 60 cm med marmorsockel "Ofelia" (d)
1 skulptur sign Bror marklund "gycklaren" höjd ca:20 cm patinerad brons med gjutarstämplar limhamn. (d)
1 Bibliofilutgåva Torgny Lindgren med illustrationer av Peter Dahl "Kärleksguden Frö" 104/199 samt 4 orginallitografier av densamma (d)