341 - 360 av 433
1...171819...22 Gå till

Avslutad | Pant – Onsdag 3 november 2004

Klubbad för

Pantvaror Stereo/TV/Video

1 Fickminne Sony TCM-465V med kartong

275 kr

Utrop: 225 kr

1 Bronsskulptur Fernandez Arman nummrerad 11/XXX höjd 60 cm med marmorsockel "Ofelia" (d)

22 500 kr

Utrop: 22 000 kr

1 skulptur sign Bror marklund "gycklaren" höjd ca:20 cm patinerad brons med gjutarstämplar limhamn. (d)

2 200 kr

Utrop: 3 000 kr

1 Litografi oramad Le Corbusier Icon 4 nr 77/150 (d)

Utrop: 9 000 kr

1 Tavla Edvin Bodin olja 40x85 "By med kyrka" 1959 (d)

Utrop: 700 kr

1 Tavla Edvin Bodin olja 41x53 "Före stormen sjöbodar Fårö" 1956 (d)

Utrop: 400 kr

1 Tavla Edvin Bodin olja 48x35 "Blomster stilleben" 1954 (d)

Utrop: 1 000 kr

1 Tavla litografi Peter Dahl 116/375 interiör från Prinsen "Servitören" (d)

Utrop: 5 000 kr

1 Tavla litografi Peter Dahl 107/375 interiör från Prinsen "Servitören" (d)

Utrop: 5 000 kr

1 Bibliofilutgåva Torgny Lindgren med illustrationer av Peter Dahl "Kärleksguden Frö" 104/199 samt 4 orginallitografier av densamma (d)

700 kr

Utrop: 1 200 kr

1 Tavla Einar Jolin litografi 323/360 (d)

900 kr

Utrop: 1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

1 Tavla olja Einar Berger "Båt i grov sjö" 50x62 cm (d)

Utrop: 2 500 kr

1 Tavla Thure Dahlö olja 37x45 Landskap med hus (d)

500 kr

Utrop: 800 kr

1 Tavla etsning "Katarina kyrka"

Utrop: 400 kr

1 Tavla litografi M.Pyk 120/250 36X54 (d)

Utrop: 1 600 kr

1 Tavla Uno Vallman olja "röda hus" 50x33cm (d)

Utrop: 3 800 kr

1 Litografi K.A. Phersson 126/325 utan ram (d)

800 kr

Utrop: 1 200 kr

1 Tavla olja Jonas Englund 40x29 (d)

Utrop: 900 kr