Closed | Pawn – Wednesday 3 November 2004
Hammered at
Pawnitems Art
1 Bronsskulptur Fernandez Arman nummrerad 11/XXX height 60 cm with marmorsockel "Ofelia" (d)
Pawnitems Art
1 sculpture sign Bror marklund "gycklaren" height ca:20 cm patinerad bronze with gjutarstämplar limhamn. (d)
Pawnitems Art
1 Bibliofilutgåva Torgny Lindgren with illustrationer by Peter Dahl "Kärleksguden Frö" 104/199 and 4 orginallitografier by densamma (d)