1 - 20 av 254
123...13 Gå till

Avslutad | Pantspecial – Lördag 18 september 2004

Klubbad för

Pantvaror Glas, porslin

Glasskål Åfors

Utrop: 2 100 kr

1 par försilvrade mässingstakar(slitage) ca:25 cm

Utrop: 2 400 kr

Pantvaror Övrigt

1 Altarljusstake i mässing s.nr.3388

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Övrigt

Äkta matta 150x90 cm

550 kr

Utrop: 400 kr

"Tavla olja Hans Erik Eriksson 61x80 ""Strömmen"" (d)"

Utrop: 1 100 kr

"Litografi Peter Dahl 150 ex""konst"",unikt ex(d)"

Utrop: 4 500 kr

"Tavla Maurice Moberg olja 62x77 ""Landskap"" (d)"

Utrop: 800 kr

Pantvaror Övrigt

"Tavla Maurice Moberg olja 47x45 cm ""parkpromenad"" (d)"

Utrop: 900 kr

"Etsning Axel Fridell""före ovädret"""

Utrop: 1 000 kr

"Etsning Axel Fridell ""Ninette"""

Utrop: 2 100 kr

7 etsningar med dikter Jorgen Boberg/Knud Holten i mapp

Utrop: 1 500 kr

1 konstblad Oscar Reutersvärd (19593)

300 kr

Utrop: 500 kr

"Kopparstick kolorerat i ram R.Dodd 1798 ""Sjöslag"" (d)"

Utrop: 3 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 Par bordslyster med kristaller på marmorsockel

Utrop: 1 800 kr

Pantvaror Glas, porslin

"Figurin av stengods Royal Copenhagen Knud Kyhn ""Katt"" hxl. 20x24cm"

Utrop: 3 000 kr

Pantvaror Övrigt

Bordslyster för fem ljus med glasprismor

1 500 kr

Utrop: 2 000 kr

Pantvaror Övrigt

Matta Täbris 9m2 ull/silke på bommul/silkevarp

10 000 kr

Utrop: 13 000 kr

Pantvaror Stereo/TV/Video

Dvd/Hemmabio Sony DAV-S300 utan högtalare med Fjk. samt manual

400 kr

Utrop: 600 kr

1 Trombon Conn 88H med etui Värderingsintyg Windcorp 12kkr

7 000 kr

Utrop: 8 000 kr

Elbas Custom 48 New York city

Utrop: 7 500 kr