Glasskål Åfors
Utrop: 2 100 kr
1 par försilvrade mässingstakar(slitage) ca:25 cm
Utrop: 2 400 kr
1 Altarljusstake i mässing s.nr.3388
Utrop: 1 500 kr
Äkta matta 150x90 cm
Utrop: 400 kr
"Tavla olja Hans Erik Eriksson 61x80 ""Strömmen"" (d)"
Utrop: 1 100 kr
"Litografi Peter Dahl 150 ex""konst"",unikt ex(d)"
Utrop: 4 500 kr
"Tavla Maurice Moberg olja 62x77 ""Landskap"" (d)"
Utrop: 800 kr
"Tavla Maurice Moberg olja 47x45 cm ""parkpromenad"" (d)"
Utrop: 900 kr
"Etsning Axel Fridell""före ovädret"""
Utrop: 1 000 kr
"Etsning Axel Fridell ""Ninette"""
7 etsningar med dikter Jorgen Boberg/Knud Holten i mapp
1 konstblad Oscar Reutersvärd (19593)
Utrop: 500 kr
"Kopparstick kolorerat i ram R.Dodd 1798 ""Sjöslag"" (d)"
Utrop: 3 300 kr
1 Par bordslyster med kristaller på marmorsockel
Utrop: 1 800 kr
"Figurin av stengods Royal Copenhagen Knud Kyhn ""Katt"" hxl. 20x24cm"
Utrop: 3 000 kr
Bordslyster för fem ljus med glasprismor
Utrop: 2 000 kr
Matta Täbris 9m2 ull/silke på bommul/silkevarp
Utrop: 13 000 kr
Dvd/Hemmabio Sony DAV-S300 utan högtalare med Fjk. samt manual
Utrop: 600 kr
1 Trombon Conn 88H med etui Värderingsintyg Windcorp 12kkr
Utrop: 8 000 kr
Elbas Custom 48 New York city
Utrop: 7 500 kr
Pantspecial
Lördag 18 sep 2004
Lagervaror från pantbanker
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm