41 - 60 av 254
1234...13 Gå till

Avslutad | Pantspecial – Lördag 18 september 2004

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

5 Smörgåsgafflar

Utrop: 250 kr

6 Dessertskedar i 813/1000 silver (gravyr)

Utrop: 300 kr

5 Kaffeskedar i silver (graverade)

Utrop: 150 kr

Pantvaror Elektronik

Slagborrmaskin Atlas Copco med väska

Utrop: 850 kr

Pantvaror Glas, porslin

3 Glasreliefer med djurmotiv

275 kr

Utrop: 125 kr

Pantvaror Glas, porslin

3 Glasreliefer med djurmotiv

275 kr

Utrop: 125 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Fat Rörstrand Iduna,1 Blockljusstake Gustavsberg studio

125 kr

Utrop: 125 kr

Pantvaror Glas, porslin

Keramikfat,keramikvas Rörstrand

75 kr

Utrop: 125 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Skål Gunnar Nylund Rörstrand

150 kr

Utrop: 150 kr

Pantvaror Glas, porslin

Keramikvas Gustavsberg Sgrafitto 1920 h. 19cm

500 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Övrigt

"1 Lampa utan el.Kosta Sandberg ""Blå fåglar"" h.17cm"

Utrop: 400 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Uppläggningsfat,3 Tallrikar,2 Asietter Rörstrand Ironstone China Lilas (viss nagg)

Utrop: 250 kr

Pantvaror Glas, porslin

2 Keramikfigur Royal Heidelberg

700 kr

Utrop: 900 kr

Pantvaror Glas, porslin

"2 Glas/vaser ""Skansen"" Sthlm. glasbruk i krackelerat glas"

125 kr

Utrop: 125 kr

Pantvaror Övrigt

2 Skålar EGO stengods

25 kr

Utrop: 125 kr

Pantvaror Glas, porslin

Keramikstop Rörstrand Majolika (skada)

100 kr

Utrop: 125 kr

Pantvaror Övrigt

1 Par Vägglampetter m 2 skärmar

175 kr

Utrop: 125 kr

1 Sjöskumspipa delvis silver

Utrop: 375 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Tallrik Kina Qianlong (1736-95)

500 kr

Utrop: 650 kr