441 - 460 av 520
1...222324...26 Gå till

Avslutad | Pant – Onsdag 15 september 2004

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 Porslinsvas B&G

100 kr

Utrop: 100 kr

Pantvaror Övrigt

1 Glasvas Ulrica Hydman-Vallien Boda Artist #47868

450 kr

Utrop: 550 kr

Pantvaror Övrigt

1 Glasvas sign. DEK 420

300 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 Keramikfigur Lisa Larsson WWF "Lokatt"

1 000 kr

Utrop: 900 kr

Pantvaror Övrigt

1 Keramikfigur Lisa Larsson WWF "Utter"

800 kr

Utrop: 750 kr

Pantvaror Övrigt

1 Keramikfigur Lisa Larsson WWF "Bison"

400 kr

Utrop: 650 kr

Pantvaror Övrigt

1 Keramikfigur Carl Larsson "Tomtemö"

375 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 Keramikfigur Hummel Goebel "Pojken med kvisten"

325 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 Tavla litografi Lennart Jirlow 37/400 "blommor i vas"

3 500 kr

Utrop: 4 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 Keramikvas Rörstrand

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 Bronsskulptur med träsockel sign. Puck på sockeln h. 16 cm

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Övrigt

4 Böcker Svenska folkvisor Geijer/Afzelius

600 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Övrigt

1 Tavla utan ram Erik Byström-46 46x54 cm "vårat gäng"

200 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 Ring slät 20k 4,7 gram. Vikt 4,7g

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

2 Tenn mått 2&5 dl Santesson Stockholm

500 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 Miniatyr tavla skadad ram

750 kr

Utrop: 850 kr

Pantvaror Övrigt

6 gafflar, 6 knivar Engelska scheffield pläter med pärlemo skaft

400 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 Bronsskulprur David Wretling h. 26cm "Kvinna med snäckskal"

Utrop: 3 900 kr