461 - 480 av 520
1...23242526 Gå till

Avslutad | Pant – Onsdag 15 september 2004

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 Par mässingljusstakar Skultuna 72A

1 000 kr

Utrop: 1 400 kr

Pantvaror Övrigt

1 Hängsmycke med färgade stenar och pärlor metall med ask

2 600 kr

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 Dräktspänne med färgade stenar

200 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 Modellok Märklin 41334, 10 vagnar Märklin

Utrop: 2 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 Modell stridsvagn i ask Solido Renault R 35, 1 modell ambulans Minic toys

Utrop: 400 kr

1 Lito Peter Dahl 262/375 "Från Tennstopet" oramad (d)

Utrop: 3 000 kr

1 Lito Peter Dahl 289/375 "Från Tennstopet" oramad (d)

Utrop: 1 900 kr

1 Lito Peter Dahl 72/375 "Från Tennstopet" oramad (d)

1 400 kr

Utrop: 1 800 kr

1 Bronsrelief David Wretling 33x27 "Adam & Eva" Bergmans gjuteri (d)

Utrop: 4 000 kr

4 000 kr

Utrop: 3 000 kr

2 000 kr

Utrop: 3 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 Figurinhund Qing Kina 1800-tal h. 11 cm

Utrop: 2 800 kr

Pantvaror Övrigt

1 gitarr Yamaha S J -180 med fodral

1 000 kr

Utrop: 900 kr

Pantvaror Övrigt

2 SLAGLÅSGEVÄR (1 MODEL SVERIGE 1862) skador

900 kr

Utrop: 1 400 kr

Pantvaror Övrigt

1 Pälskappa

300 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 Glasvas Ingeborg Lundin Orrefors Ariel Nr 274-E3 h. 15cm

5 500 kr

Utrop: 6 500 kr

Pantvaror Övrigt

2 Porslinsskålar Kina 1800/1900-tal

700 kr

Utrop: 900 kr

Pantvaror Övrigt

1 Porslinsvas

50 kr

Utrop: 100 kr

Pantvaror Övrigt

1 golfset taylor made super steel 3-9 samt p och w samt en hogan pitch,1 trä 3 taylor made allt i bag(ngt def)

1 500 kr

Utrop: 2 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 Keramikfigur rovfågel