1 Par mässingljusstakar Skultuna 72A
Utrop: 1 400 kr
1 Hängsmycke med färgade stenar och pärlor metall med ask
Utrop: 1 200 kr
1 Dräktspänne med färgade stenar
Utrop: 300 kr
1 Modellok Märklin 41334, 10 vagnar Märklin
Utrop: 2 200 kr
1 Modell stridsvagn i ask Solido Renault R 35, 1 modell ambulans Minic toys
Utrop: 400 kr
1 Lito Peter Dahl 262/375 "Från Tennstopet" oramad (d)
Utrop: 3 000 kr
1 Lito Peter Dahl 289/375 "Från Tennstopet" oramad (d)
Utrop: 1 900 kr
1 Lito Peter Dahl 72/375 "Från Tennstopet" oramad (d)
Utrop: 1 800 kr
1 Bronsrelief David Wretling 33x27 "Adam & Eva" Bergmans gjuteri (d)
Utrop: 4 000 kr
1 Ikon
1 Figurinhund Qing Kina 1800-tal h. 11 cm
Utrop: 2 800 kr
1 gitarr Yamaha S J -180 med fodral
Utrop: 900 kr
2 SLAGLÅSGEVÄR (1 MODEL SVERIGE 1862) skador
1 Pälskappa
Utrop: 500 kr
1 Glasvas Ingeborg Lundin Orrefors Ariel Nr 274-E3 h. 15cm
Utrop: 6 500 kr
2 Porslinsskålar Kina 1800/1900-tal
1 Porslinsvas
Utrop: 100 kr
1 golfset taylor made super steel 3-9 samt p och w samt en hogan pitch,1 trä 3 taylor made allt i bag(ngt def)
Utrop: 2 000 kr
1 Keramikfigur rovfågel
Onsdag 15 sep 2004
Förfallna panter / ABV Storgatan
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm