Avslutad | Pant – Lördag 15 maj 2004
Klubbad för
1 Bibliofilutgåva i mapp "Murarlod och Brysselspets"38/150 texter av Bengt Jangfeldt & 5 st litografier av Harald Lyth (d)
Pantvaror Övrigt
Appliquer, för 2 ljus, ett par Louis XVI-stil, Förgylld brons. Rak form med krönande urna. Svängda ljusarmar behängda med girlanger. H 31 cm.