501 - 520 av 555
1...25262728 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 15 maj 2004

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 Keramikfigur "Säl kut" design L.Larsson

200 kr

Utrop: 100 kr

Pantvaror Övrigt

1 Keramikvas Uppsala Ekebyh. 22cm

75 kr

Utrop: 100 kr

Pantvaror Övrigt

1 Konfektskål keramik

125 kr

Utrop: 100 kr

Pantvaror Övrigt

1 Par 2-armade ljustakar, 1 burk med lock av tenn garanterat Svenskt tenn

Utrop: 800 kr

Pantvaror Övrigt

1 Par bordslyster med kristaller på marmorsockel

Utrop: 2 700 kr

Pantvaror Övrigt

1 Ring 18k med briljant ca 0,45 ct. Vikt 2,9g

4 000 kr

Utrop: 5 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 Ring 18k vg med briljant ca 0,13 ct

950 kr

Utrop: 1 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 Bajonett med slida

275 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 Manchete med slida

200 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 Pick-nick väska NK 50-tal

2 000 kr

Utrop: 3 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 Mässinglok metropolitan Schweiz med ask utomordentligt skick

Utrop: 1 600 kr

Pantvaror Övrigt

1 Lok med dito tillhörande kolvagn Bavaria Tyskland sekelskiftet mekanisk uppdragning nyckel saknas skador

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 Pigtittare skador

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

1 Konfektskål glas

100 kr

Utrop: 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 Keramikkrus blå vit

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

1 Par mässing ljusstakar

300 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 Spegel h. 92cm med förgylld ram

600 kr

Utrop: 900 kr

Pantvaror Övrigt

1 Ljuskrona blå ampelskål

Utrop: 2 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 Runt bord troligen från Italien förra sekelskiftet vissa skador

Utrop: 3 700 kr