81 - 100 av 411
1...456...21 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 17 april 2004

Klubbad för

2 Armband 10 örh. 1 kedja 5 berl. 4 ringar 18k 2 Damarmbandsur , guld

2 300 kr

Utrop: 3 000 kr

Pantvaror Grovt guld

1 Halssmycke c:a 22k. Vikt 72g

4 200 kr

Utrop: 6 500 kr

Pantvaror Grovt guld

1 Halskedja 18k Kejsarlänk 55 cm.. Vikt 156g

Utrop: 14 000 kr

Pantvaror Grovt guld

1 Armband 18k Kejsarlänk 22 cm.. Vikt 56,5g

Utrop: 5 000 kr

Pantvaror Grovt guld

1 Armband 18k 19 cm.. Vikt 7g

Utrop: 650 kr

Pantvaror Grovt guld

1 Halskedja 18k med berl. 42 cm.. Vikt 10,5g

650 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Grovt guld

2 Örhängen. Vikt 7,5g

425 kr

Utrop: 700 kr

30 st. litografiska blad signerade bl.a B Landin, U GripenholmHahne mm

Utrop: 8 500 kr

1 halssmycke 18k 40 cm.. Vikt 77,5g

4 100 kr

Utrop: 7 700 kr

Pantvaror Guld med äkta stenar

1 Kedja 18k m dia tot ca 2,0ct 65 cm. ( 1 sten saknas ). Vikt 87 g.

Utrop: 14 000 kr

1 Armband 18k Bism. 20 cm.. Vikt 182g

10 200 kr

Utrop: 13 500 kr

35 Grafikblad ( B. Landin + Div. )

2 300 kr

Utrop: 3 500 kr

Pantvaror Grovt guld

1 Halskedja med mynt 5 Örhängen 42 cm.. Vikt 34,5g

1 Ur-armband 18k. Vikt 58g

4 500 kr

Utrop: 5 800 kr

1 Armband 18k x-länk med stav 19,5 cm.. Vikt 54g

3 100 kr

Utrop: 4 500 kr

1 Herrarmbandsur Breitling Aut stål m cert i ask.

3 100 kr

Utrop: 3 500 kr

1 pärlcollier m lås 18k 45 cm.

950 kr

Utrop: 750 kr

1 Halskedja 18k med berl.. Vikt 4g

225 kr

Utrop: 400 kr

1 berl 20 k, 4 ringar 18k. Vikt 13g

750 kr

Utrop: 1 300 kr

1 Armband 14k skad, 3 Armband 18k 1 Halskedja med berl.18k 3 Örhängen. Vikt 37,5g

1 800 kr

Utrop: 2 500 kr