561 - 575 av 575
1...272829 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 13 mars 2004

Klubbad för

Pantvaror Glas, porslin

1 Värja Svensk M/1685 P och dekorstämplad kortad klinga 77 cm

6 000 kr

Utrop: 9 000 kr

Pantvaror Glas, porslin

2 St bajonetter 1867

1 400 kr

Utrop: 2 000 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Sabel Fransk mod 1880 utan balja

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Sabel Fransk mod 1829

2 300 kr

Utrop: 2 500 kr

Pantvaror Glas, porslin

1gofset Top Flite grafitskaft nr 3-9+p, Taylor made nr 5+driver 1 putter Lynx & bag Top Flite

2 100 kr

Utrop: 900 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 taklampa med 6 st ljuskällor i vitt glas

350 kr

Utrop: 450 kr

Pantvaror Glas, porslin

2 Krukor Gustavsberg blå-vit

550 kr

Utrop: 200 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Silvervas GAB

475 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Herrarmbandsur Certina automatic New art med flexband

Utrop: 300 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Tennkanna skadad

Utrop: 300 kr

Pantvaror Glas, porslin

3 Mässingstakar Gnosjö

200 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Par malmstakar, 1 par små vägglampetter mässing

550 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Glas, porslin

8 Kaffekoppar med fat, 8 assietter Blå Blom Gustavsberg

1 700 kr

Utrop: 1 000 kr

1 TAVLA, PETER DAHL, akvarell, två kvinnor, (d)

Utrop: 24 000 kr

1 Tavla Peter Dahl akvarell 62x46 "2 kvinnor" Studie Bellmansviten (d)