Avslutad | Pant – Lördag 13 mars 2004
Klubbad för
Pantvaror Glas, porslin
1 Spegel Sthlm hallstämpel och otydligt årtal. Signerad IÅ. Åkerblad skador iansk. Höjd 137, bredd 66 cm.