481 - 500 av 575
1...242526...29 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 13 mars 2004

Klubbad för

1 Tavla E.Thoren färg litografi (d)

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

1 Tavla olja troligen J.Menez "båt landning" skadad ram

4 100 kr

Utrop: 4 500 kr

1 Tavla V.Vasarely lito 98/100

1 025 kr

Utrop: 800 kr

1 Tavla Karl-Axel Pehrsson olja 54x65 "Quattra" (d)

Utrop: 19 000 kr

1 Tavla Philip von Schantz olja-89 "Dunkelt hörn" 53x72 (d)

Utrop: 35 000 kr

1 Tavla olja Lars E Falk sign a tergo 1952-82 (d)

8 000 kr

Utrop: 12 000 kr

1 Tavla Peter Dahl akvarell 71x55 "skuggspel" (d)

15 000 kr

Utrop: 20 000 kr

1 Tavla Gösta Gummesson utan ram akv förelaga till Åsa Nisse serien (d)

Utrop: 1 500 kr

Utrop: 1 500 kr

Utrop: 1 500 kr

Utrop: 1 500 kr

1 Tavla L G Lundberg Kolkrita 49x69 "Stängsel" 1973 (d)

Utrop: 3 500 kr

3 Tavlor Britta Kreuger pastell & krita (d)

Utrop: 1 200 kr