341 - 360 av 481
1...171819...25 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 24 januari 2004

Klubbad för

1 Ikon Grekisk

2 100 kr

Utrop: 1 700 kr

1 Mapp … 4 st litografier oramade Peter Dahl "Dansställen" (se 703) (d)

Utrop: 7 000 kr

Utrop: 7 000 kr

Utrop: 7 000 kr

Utrop: 7 000 kr

Utrop: 7 000 kr

Utrop: 7 000 kr

Utrop: 7 000 kr

Utrop: 7 000 kr

1 Akvarell oramad 49,5x32 cm skador Stellan Mörner utställd 2001 dansmuseet med bok (d)

Utrop: 8 000 kr

2 Etsningar Axel Fridell "Före ovädret" "Långholmsvarvet" (d)

Utrop: 1 800 kr

1 Etsning Axel Fridell "Man i kappa" (d)

1 500 kr

Utrop: 2 200 kr

1 Etsning Axel Fridell "Ninette" (d)

Utrop: 2 600 kr

1 Etsning Axel Fridell "Firense 1921" (d)

Utrop: 1 000 kr

1 Tavla Siri Derkert-39 olja 42x33 "Huvud" (d)

10 000 kr

Utrop: 13 000 kr

1 Tavla Olle Nyman-38 olja 32x45 cm "Liggande kvinna" (d)

6 000 kr

Utrop: 8 000 kr

2 Litografier Charles Sjöholm oramade (d)

500 kr

Utrop: 800 kr

500 kr

Utrop: 800 kr

1 Litografi Charles Sjöholm oramad (d)

250 kr

Utrop: 400 kr

2 Litografier Lars Norrman 63/360 (d)

Utrop: 900 kr