301 - 320 av 477
1...151617...24 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 22 november 2003

Klubbad för

Pantvaror CD-spelare

1 md-spelare sharp md-sr-50h med laddare samt lurar

400 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Video

1 dvd/videospelare lg dvc5935 med fjk o. bok

1 100 kr

Utrop: 975 kr

Pantvaror Kamera

aps kamera fujifilm

225 kr

Utrop: 125 kr

Cd samling KIZZ collection obruten förpackning

650 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Video

1 DVD spelare euroline med fjk samt kablage

600 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Video

1 tv med inbyggd video philips 21pv320 samt bok och fjk

1 200 kr

Utrop: 1 325 kr

1 olja Freskstudie "Pegasus och Helios" 45x152 skador

Utrop: 3 500 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Ojjemålning freskstudio "Neptunus och Appolo" 35X99

Utrop: 2 500 kr

1 tavla Lennart Nyblom -14 58 X 67 Olja "skog och dal" (d)

Utrop: 2 800 kr

1 Tavla litografi Max Papart 19/95 komposition (d)

1 300 kr

Utrop: 1 700 kr

1 Tavla Birger Birger Eriksson olja 115x88 cm (d)

Utrop: 6 500 kr

1 Tavla Sam Uhrdin olja 100x80 "Damporträtt" 1930 (d)

Utrop: 7 000 kr

1 tavla Anton Genberg olja 1922 "Bolberga" (d)

Utrop: 15 000 kr

1 tavla Mia Jarnsjö färgetsning (d)

400 kr

Utrop: 600 kr

1 Oljemålning på pannå John Jon-And-34 "valfångst" 100x71 cm (d)

Utrop: 15 000 kr

1 tavla Max Salmi olja 48x48 "Komposition" (d)

Utrop: 14 000 kr