1 md-spelare sharp md-sr-50h med laddare samt lurar
Utrop: 500 kr
1 dvd/videospelare lg dvc5935 med fjk o. bok
Utrop: 975 kr
aps kamera fujifilm
Utrop: 125 kr
Cd samling KIZZ collection obruten förpackning
Utrop: 600 kr
1 DVD spelare euroline med fjk samt kablage
1 tv med inbyggd video philips 21pv320 samt bok och fjk
Utrop: 1 325 kr
UTGÅTT
1 olja Freskstudie "Pegasus och Helios" 45x152 skador
Utrop: 3 500 kr
1 Ojjemålning freskstudio "Neptunus och Appolo" 35X99
Utrop: 2 500 kr
1 tavla Lennart Nyblom -14 58 X 67 Olja "skog och dal" (d)
Utrop: 2 800 kr
1 Tavla litografi Max Papart 19/95 komposition (d)
Utrop: 1 700 kr
1 Tavla Birger Birger Eriksson olja 115x88 cm (d)
Utrop: 6 500 kr
1 Tavla Sam Uhrdin olja 100x80 "Damporträtt" 1930 (d)
Utrop: 7 000 kr
1 tavla Anton Genberg olja 1922 "Bolberga" (d)
Utrop: 15 000 kr
1 tavla Mia Jarnsjö färgetsning (d)
1 Oljemålning på pannå John Jon-And-34 "valfångst" 100x71 cm (d)
1 tavla Max Salmi olja 48x48 "Komposition" (d)
Utrop: 14 000 kr
Lördag 22 nov 2003
Förfallna panter / ABV Storgatan 8
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm