401 - 420 av 423
1...202122 Gå till

Avslutad | Pant – Onsdag 10 september 2003

Klubbad för

Pantvaror Glas, porslin

1 vas b.vallien s.nr.48138

750 kr

Utrop: 950 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Vas B. Vallien s.nr 58137

Utrop: 700 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 flaska B. Vallien s.nr 48015

550 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 skål B.Vallien s.nr 98014

500 kr

Utrop: 650 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 fat U.H. Vallien

125 kr

Utrop: 150 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 glasskål Orrefors

250 kr

Utrop: 275 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 lykta "Hallon" Orrefors

100 kr

Utrop: 150 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 lykta "snöboll"

50 kr

Utrop: 75 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 vinglas (enligt bifogad beskrivning från Bukowskis, Kungsholms glasbruk 1700-talets början. Höjd 13,5cm)

5 000 kr

Utrop: 6 500 kr

Pantvaror Glas, porslin

1Tv spel sony playstation II serie nr 01-27203151-1879024 med (inga tilbehör)

750 kr

Utrop: 750 kr

Pantvaror Glas, porslin

2 st knivar Fiskars i trä-låda

400 kr

Utrop: 475 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 färglitografi Roland Svensson #359/450 ca 60X80cm "Fyrmastfullriggaren Tristan de Cunha"(litenfuktskada i hörnet)

Utrop: 2 700 kr

Pantvaror Mynt

1 tavla Sven Arne Hökenström 30 x 40 cirkus

Utrop: 950 kr

Pantvaror Mynt

1 tavla Sven Arne Hökenström 45 x 55 "ansikten"

Utrop: 1 200 kr

1 stelt collier 18k. Vikt 12,1g

1 200 kr

Utrop: 1 300 kr

2 örhängen med aquamariner 18k. Vikt 1,8g

2 100 kr

Utrop: 1 200 kr

1 kamera Olympus 35-135mm serie nr 1055185

550 kr

Utrop: 350 kr

1 Vas Rörstrand Grön ca 15cm (L82)

Utrop: 550 kr

1 Breitling chronograf stål med läderband Ref A13023 serie nr 0467

Utrop: 9 200 kr