Avslutad | Pant – Onsdag 10 september 2003
Klubbad för
Pantvaror Glas, porslin
1 vinglas (enligt bifogad beskrivning från Bukowskis, Kungsholms glasbruk 1700-talets början. Höjd 13,5cm)
Pantvaror Glas, porslin
1Tv spel sony playstation II serie nr 01-27203151-1879024 med (inga tilbehör)
Pantvaror Glas, porslin
1 färglitografi Roland Svensson #359/450 ca 60X80cm "Fyrmastfullriggaren Tristan de Cunha"(litenfuktskada i hörnet)