Closed | Pawn – Wednesday 10 September 2003
Hammered at
Pawnitems Glass, Porclean
1 vinglas (enligt bifogad beskrivning från Bukowskis, Kungsholms glasbruk 1700-talets början. height 13,5cm)
Pawnitems Glass, Porclean
1Tv spel sony playstation II serie nr 01-27203151-1879024 with (inga tilbehör)
Pawnitems Glass, Porclean
1 färglitografi Roland Svensson #359/450 approx 60X80cm "Fyrmastfullriggaren Tristan de Cunha"(litenfuktskada in hörnet)