1 Tavla litografi Bengt Ribbentoft 249/360 (d)
Utrop: 700 kr
1 Tavla litografi sign. S. Clark 249/360 (d)
Utrop: 1 100 kr
1 Tavla Stig Claeson-82 kulspets Storkyrkan 54x42 (d)
Utrop: 1 400 kr
1 Tavla Stig Claeson-82 "Skeppsholmskyrkan 54x42 (d) glas sk
1 Tavla Lito Bengt Lindström 149/200 (d)
Utrop: 1 600 kr
1 Tavla olja Jan Malm 21,5x26 cm (d)
Utrop: 900 kr
1 Cd-radio Hitachi CX-70E med instruktionsbok
Utrop: 600 kr
1 Tavla okänd konstnär 18x23 cm visst färgbortfall akvarell
1 Tavla okänd konstnär 18x23 cm akvarell
1 Halskedja 18k. Vikt 10,7g
Utrop: 950 kr
1 Damur 18k går ej
Utrop: 1 900 kr
1 Tavla litografi C. Göran Karlsson komp 12/14 (d)
Utrop: 800 kr
1 Tavla olja Tage Hedqvist 67x50 utan ram "Lejon" sk (d)
Utrop: 3 300 kr
1 tavla Stig Larsson-Saint Clair akvarell 32x44 glas/ram skadat (d)
UTGÅR
1 tavla Gunnar Svensson olja 46x37 "Blomsterstilleben" (d)
Utrop: 5 500 kr
1 tavla "vaxholmsbåten skärgården" affisch inramad
1 ARMBAND FANTASI. Vikt 49,5g
1 ARMBAND 14 K FANTASI. Vikt 73,5g
1 ARMBAND 14 K. Vikt 38,4g
Lördag 20 sep 2003
Förfallna panter / ABV Storgatan
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm