Avslutad | Klockor – Lördag 6 september 2003
OMEGA, Constellation, Ref nr. 1202.30.00, serie nr. 60406997, herrur, guld/stål, automatisk, safirglas, datum, integrerad länk, viklås, ca 2000, box.
"CORDON ROUGE", promotionur, herrur, vitmetall, manuell, plexiglas, datum, läderband, oanvänd, ca 1968, box.
CAMY, herrur, 18K guld, manuell, plexiglas, gravyr, skadad urtavla, läderband, cert, januari 1964, box.
CERTINA, Blue Ribbon, herrur, guld på stål, automatisk, plexiglas, datum, skadad urtavla, läderband, ca 1965.
CERTINA, herrur, 14K guld, quartz, plexiglas, datum, ca 1990, metallänk ej original.
Klockor Universal
UNIVERSAL, kronograf, cal 285, herrur, doublé (sliten), manuell, plexiglas (skadat), skadad urtavla, ca 1955, metallänk ej original.
LEJON, unisexmodell, silver, manuell, plexiglas, 1970-tal, metallänk ej original.
OMEGA, Genève, herrur, stål, stämgaffelur, plexiglas, datum, skadad urtavla, defekt, läderband, ca 1973.
Klocktillbehör Breitling
PROFESSIONALLÄNK, till Breitling herrur, stål, längd 129-135 mm, ändfästen saknas.
FICKUR, ankarur, 14K guld, savonett, skadad urtavla, visare saknas, glasring saknas, bucklor, ca 1910.
STOWA, Airman, herrur, stål, 40 mm, automatisk, safirglas, glasbaksida, läderband, (original Fliegeruhren seit 1927), cert, december 2002, box.
LONGINES, Conquest, Ref nr. L1.641.4.75.2, serie nr. 30969849, kronograf, herrur, stål, automatisk, plexiglas, datum, läderband, cert, maj 2003, box.
BREITLING, Aerospace, Ref nr. F65062, Serie nr. 3934, herrur, titan, quartz, safirglas, analog/digital, läderband, cert, feb 1998.