481 - 500 av 560
1...242526...28 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 10 maj 2003

Klubbad för

Pantvaror Glas, porslin

2 Bojaner med lock Kina

12 000 kr

Utrop: 15 000 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Keramikfat Paradis

Utrop: 900 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Bordslyster för fem ljus med glasprismor

Utrop: 4 000 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Tändare Ronson 1 kulspetspenna Dunhill missfärgad

225 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Skål Gustavsberg keramik

Utrop: 300 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Par ljusstakar fransk empire brännförgylld och patinerad brons skador

10 000 kr

Utrop: 15 000 kr

Pantvaror Glas, porslin

6 Ryska spetsglas

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Kedja av, 1 slätring 18k 7 gram. Vikt 7g

Utrop: 550 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Soppterin Louise Adelborg 1 kanna Rörstrand Mårbacka

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Glas, porslin

! Par vägglampetter med två skärmar. Vikt 12,7g

Utrop: 500 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Slät ring, 1 ring med färgad sten 18k 12,7 gram. Vikt 12,7g

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Glas, porslin

2 keramikvaser på träsocklar

550 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Dosa metall

1 400 kr

Utrop: 1 100 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 fiskerulle ambassadeur abu 6000 c

450 kr

Utrop: 600 kr