441 - 460 av 560
1...222324...28 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 10 maj 2003

Klubbad för

1 Tavla lito Endre Nemes 241/260 (d)

Utrop: 1 400 kr

1 Tavla lito Endre Nemes E.A (d)

Utrop: 1 400 kr

1 Oljemålning Georg Stoopendal 50x60 cm (d)

Utrop: 5 500 kr

1 tavla Stig Claesson Tusch 29x35 "Här har du din jävel" (d)

650 kr

Utrop: 600 kr

1 Glas-sko Venini sk

600 kr

Utrop: 900 kr

1 Tavla Einar Jolin litografi HC 20/40 "svanar" (d)

900 kr

Utrop: 700 kr

1 Tavla Einar Jolin litografi HC 26/40 "geisha" (d)

1 000 kr

Utrop: 1 100 kr

2 Skulpturer brons B O R Å S

150 kr

Utrop: 300 kr

1 tavla litografi Lars Jonsson EA 45X30 cm (d)

Utrop: 3 500 kr

1 tavla sign .HN. tusch skämtteckning ur srtix

Utrop: 1 100 kr

1 Tavla olja Carl Barcklind 23x33 "segelskuta"

600 kr

Utrop: 900 kr

1 Tavla akvarell Staffan Snidare-99 13x15 cm "blöta tulpaner" (d)

450 kr

Utrop: 500 kr

1 Tavla Elisabeth Jansson litografi 19/295 (d)

600 kr

Utrop: 900 kr

1 Litografi oramad Gittan Jönsson-92 14/85 (d)

Utrop: 1 000 kr

1 Blyertsteckning utan ram Alf Linder "steenen" 26,5x18cm (d)

Utrop: 1 000 kr

1 Glasad box Alf Linder "legend 11" (d)

Utrop: 2 700 kr