Avslutad | Klockor – Lördag 31 maj 2003
Klubbad för
ROYCE, 18K guld, herrur, manuell, plexiglas, lock ej original, länk 18K guld, diamanter, längd mm.
OMEGA, herrur, cal 611, serie nr. 23313239, 18K guld, manuell, plexiglas, datum, servad januari 2003, ca 1968, länk 18K guld (ej original), längd 196-203 mm.
OMEGA, Genève, herrur, stål, manuell, plexiglas, skadad urtavla, läderband, oanvänd, ca 1969, box.
BREITLING, Old Navitimer, Ref nr. A13322, serie nr. 284019, kronograf, herrur, stål, automatisk, safirglas, datum, Navitimerlänk (1st extra länkbit), cert, mars 2001, box.
Klockor Ulysse Nardin
ULYSSE NARDIN, fickur, ankarur, silver, skadad urtavla, bucklor, defekt, 1910-tal.