Avslutad | Pant – Onsdag 16 april 2003
Klubbad för
1 kamera Minolta 500si serie nr 00728352 med obj sigma 28-80mm 3,5-5,6 & obj sigma 70-210mm 4-5,6 (ligger i kameraväska)
Pantvaror Mynt
1 Potpurrikruka sannolkt Svierige 1700-talets andra hälft, fajans, målad dekor i muffelfärger av rosenrankor en ronde bosse, 22,5cm, nagg
Visa varaPantvaror Klockor
1 herrur Swiss Military stål med länk S1898 (batteribyte krävs) i box med Victorinox-kniv