481 - 500 av 502
1...242526 Gå till

Avslutad | Pant – Onsdag 16 april 2003

Klubbad för

Pantvaror Glas, porslin

1 Armring Silver "Alton" världsnaturfonden

Utrop: 275 kr

Pantvaror Mynt

1 Golfset cobra Gravity back stålskaft 3-pw+sw (professional choise)

Utrop: 1 800 kr

Pantvaror Mynt

1 wedge professional choise 56gr

Utrop: 275 kr

Pantvaror Mynt

1 putter Single

Utrop: 325 kr

Pantvaror Mynt

1 bärbag Cobra med dubbel axelrem samt ben ( flera stycken faktiskt)

500 kr

Utrop: 550 kr

Pantvaror Mynt

1 golfset Wiliams zoom tour 3-pw stålskaft

Utrop: 1 800 kr

Pantvaror Mynt

1 wedge Titleist vokey design 56 grader

350 kr

Utrop: 350 kr

Pantvaror Mynt

1 wedge hi-lob all american 60grader

Utrop: 225 kr

Pantvaror Mynt

1 metalwood Titleist 975F 18,5grader

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Mynt

1 driver Titleist 975J pro titan 9,5grader grafitskaft s-flex

1 400 kr

Utrop: 1 800 kr

Pantvaror Mynt

1 putter Ping Karsten Anser 5KS

375 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Mynt

1 bärbag Bob Williams med dubbelsele och ben

Utrop: 650 kr

1 kamera Minolta 500si serie nr 00728352 med obj sigma 28-80mm 3,5-5,6 & obj sigma 70-210mm 4-5,6 (ligger i kameraväska)

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Pantvaror Mynt

1 kristallskål Orrefors 4384-131

275 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Mynt

1 Potpurrikruka sannolkt Svierige 1700-talets andra hälft, fajans, målad dekor i muffelfärger av rosenrankor en ronde bosse, 22,5cm, nagg

1 herrur Swiss Military stål med länk S1898 (batteribyte krävs) i box med Victorinox-kniv

725 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Mynt

1 Cykel Crescent 28" R/53 Herr 24 växlar starren med bygellås

2 500 kr

Utrop: 2 300 kr

Pantvaror Glas, porslin

VAS KOSTA BODA "Open mind" Ulrica Hydman Vallien

500 kr

Utrop: 600 kr

ARMBANDSUR Rado Diastar i box med cert 2001-06

Utrop: 5 300 kr

SILKSCREENTRYCK, Marilyn Monroe Andy Warhole 91x91 cm "fill in you own signature"

Utrop: 4 600 kr