461 - 480 av 502
1...23242526 Gå till

Avslutad | Pant – Onsdag 16 april 2003

Klubbad för

1 Pärlcollier (odlade) med 18k lås

Utrop: 750 kr

1 mobiltelefon Nokia 3330 i kartong med tillbehör sn:350768805943436 kvitto

Utrop: 700 kr

1 mini-disc Sharp MD-MT888 i kartong med tillbehör serie nr 11003595 och hörlurar

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 mobiltelefon Nokia 6150 imei nr 493002-70-147840-6 kartong

375 kr

Utrop: 350 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 pepparkar, 6 desserttallrikar - Musselmalet Royal Copenhagen plain lace (1 sprucken), 3 djupa tallrikar half lace (Design: Arnold Krog)

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Pantvaror Glas, porslin

6 st tennmuggar Scandia Tenn

250 kr

Utrop: 325 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 par solglasögon Taliani (made i Italy) i fodral

Utrop: 350 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 tennstop ngt buckligt

150 kr

Utrop: 225 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 par vaser mjukt porslin Marieberg märkta MB, Berthevins period 1766-1769, godronnerad balusterform med fiskhänklar, målad polykrom 8cm obet nagg

Pantvaror Glas, porslin

1 tavla pastell/blyerts "AIK - Offside", Thomas Astlinger 35X45cm 1999

Utrop: 750 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 cigarrlåda 1931 svenskstämplat (buckligt lock)

250 kr

Utrop: 175 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 tennask 1935 stockholm (ngt buckligt)

Utrop: 200 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 trasigt fickur Elgin Natl. Watch Co (stål)

325 kr

Utrop: 125 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Tändare Skultuna mässing nr 85

Utrop: 500 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 silverkedja 56cm med dekor samt hänge/kors. Vikt 19,6g

125 kr

Utrop: 200 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 silverring med lila sten stl:17,5

100 kr

Utrop: 150 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 brosch filigranteknik pappegoja silver, 1 slipsklämma silver falköping 1982

Utrop: 200 kr