361 - 380 av 588
1...181920...30 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 15 mars 2003

Klubbad för

1 Herrarmbandsur Tissot Newtimer i stål automatic

600 kr

Utrop: 700 kr

1 Klockfodral Empir (skador)

950 kr

Utrop: 800 kr

1 Fickur i silver defekt

200 kr

Utrop: 75 kr

1 Herrarmbandsur Longines manuell med liten sekundvisare 14k x-länk i 18k med etui. Vikt 47,7g

3 600 kr

Utrop: 3 800 kr

1 Tavla Bent Holstein olja 35x41 Madrid 1994/95

5 000 kr

Utrop: 6 000 kr

1 Herrarmbandsur Raymond Weil med läderarmband goldplated

Utrop: 800 kr

1 Herrarmbandsur Seiko WR 100 bic kvarts

650 kr

Utrop: 800 kr

1 Herrarmbandsur med läderband Longines 18k med graverad boett manuell

1 600 kr

Utrop: 1 100 kr

1 Herrarmbandsur Raymond Weil stål automatic med läderband

Utrop: 1 000 kr

1 Damarmbandsur Omega de ville manuell med läderband

600 kr

Utrop: 750 kr

1 Herrarmbandsur Seiko bic automatic med läderband

475 kr

Utrop: 300 kr

1 Herrarmbandsur Tajms manuelldoublé med läderband

250 kr

Utrop: 300 kr

1 Damarmbandsur Omega constellation stål (kräver nytt batteri)

Utrop: 3 000 kr

1 Tavla Pablo Picasso Signerad reproduktion 50/100

5 000 kr

Utrop: 6 000 kr

1 Halskedja figaro vg/rg 60 cm. Vikt 20,6g

Utrop: 1 700 kr

1 Ring med diam. ca 1,00ct stl 18,5 (ca TC P2). Vikt 3,2g

Utrop: 4 500 kr

1 Ring vg 18k med vita stenar. Vikt 7,5g

700 kr

Utrop: 600 kr

2 Ringar 18k stl. 18. Vikt 8,8g

750 kr

Utrop: 750 kr

1 Ring med hematit, 1 ring med vita och blå stenar, 1 slät ring 14k stl. 18-19. Vikt 10g

800 kr

Utrop: 600 kr