1 Boccharamatta 300X260CM
Utrop: 2 000 kr
1 pälsjacka Leopard
Utrop: 1 800 kr
1 väska med leksaksbilar Tecnos trol. 60-tal (trafikspelet nordstedt)
Utrop: 1 400 kr
9 delar bordsporslin Kongl Dansk Bå Blom (nagg/lagning på såsskål)
Utrop: 2 700 kr
1 vinkylare Svenskt Tenn
Utrop: 1 000 kr
1 bordsur Georg Jensen
1 askfat Hermés Paris
Utrop: 600 kr
1 orientalisk matta 335x163
Utrop: 3 400 kr
Lördag 15 mar 2003
Förfallna panter / ABV
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm