581 - 588 av 588
1...282930 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 15 mars 2003

Klubbad för

Pantvaror Glas, porslin

1 Boccharamatta 300X260CM

5 800 kr

Utrop: 2 000 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 pälsjacka Leopard

3 300 kr

Utrop: 1 800 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 väska med leksaksbilar Tecnos trol. 60-tal (trafikspelet nordstedt)

3 300 kr

Utrop: 1 400 kr

9 delar bordsporslin Kongl Dansk Bå Blom (nagg/lagning på såsskål)

Utrop: 2 700 kr

1 vinkylare Svenskt Tenn

1 050 kr

Utrop: 1 000 kr

1 bordsur Georg Jensen

900 kr

Utrop: 1 000 kr

1 askfat Hermés Paris

1 100 kr

Utrop: 600 kr

1 orientalisk matta 335x163

2 800 kr

Utrop: 3 400 kr