Avslutad | Pant – Lördag 15 mars 2003
Klubbad för
1 Par örhängen med vita stenar 18k, 1 par örh. 14k, 1 nål 14k, 1 brosch 14k. Vikt 5,7g
7 Mema julskedar i silver, 2 apostlaskedar David Arvidsson Norge, 3 Förgyllda äggskedar, 1 Strösked 1870-tal