Avslutad | Klockor – Lördag 4 januari 2003
ROLEX, Oyster Perpetual, Datejust, Ref nr. 16014, serie nr. 8575237, herrur, stål/vitguld, automatisk, plexiglas, datum, jubileelänk, ca 1985, box.
ROLEX, Oyster Perpetual, Datejust, Ref nr. 69173, serie nr. 8913681, damur, stål/guld, automatisk, safirglas, datum, diamanturtavla, jubileelänk, ca 1986, servad oktober 2002, box.
OMEGA, damur, 18K guld, manuell, safirglas, skadad urtavla, integrerad länk, 1960-tal.
FICKUR, Omega, 14K guld, glas + krans + minutvisare lösa, gravyr, savonette, bucklor, ankarur, ca 1920, läderpåse.
ROLEX, Orchid, serie nr. 1272585, damur, 18K guld, manuell, safirglas, länk 18K guld (ej original), 1960-tal.
Klockor Ebel
EBEL, Sport Classic, Ref nr. 883905, Serie nr. 130, herrur, 18K guld, quartz, safirglas, datum, diamanturtavla + krans, originallänk, cert, februari 1987, box.