401 - 420 av 423
1...202122 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 23 november 2002

Klubbad för

Pantvaror Glas, porslin

1 Knivset Classic i väska

950 kr

Utrop: 900 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Knivset modell: Global Stainless i väska

6 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Keramikskål EGO Rörstrand h. 9cm diam. 15 cm

Utrop: 600 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Keramikvas EGO Rörstarnad h. 20cm

Utrop: 600 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Keramukkruka EGO Rörstrand h. 14 cm diam. 14,5cm

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Glasvas/glas Vicke Lindstrand Kosta h. 27 cm

300 kr

Utrop: 450 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Vas Strömbershyttan h. 25 cm

Utrop: 300 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Miniatyrvas Rörstrand

Utrop: 300 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Kanin i porslin Gustavsberg

100 kr

Utrop: 150 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Glasflaska och 2 brevpressar Kosta

Utrop: 350 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Väggur med 2 nycklar pendeln är skadad "Amerika Forestville"

Utrop: 600 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Kristallampa (modern)

700 kr

Utrop: 650 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Vas i majolika "blomranka" h. 27cm sekelskiftet 1900-tal

600 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Vas med 1700-tals motiv, h. 38cm, från sekelskiftet 1900-tal

700 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Vas Hackefors med 1700-tals motiv och guldkant, h. 18cm

175 kr

Utrop: 150 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Glasvas sign h.26cm EH 88005 SGS

700 kr

Utrop: 900 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Kikare Scanlux 7x50 med etui

150 kr

Utrop: 200 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Ljusstake i fajans Meissen h. 15cm

Utrop: 600 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Tesil i silver (skada/lagning)

125 kr

Utrop: 125 kr