261 - 280 av 423
1...131415...22 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 23 november 2002

Klubbad för

Pantvaror Kamera

1 Kamera Canon Ixus II

1 300 kr

Utrop: 1 100 kr

Pantvaror Kamera

1 Kamera Olympus superzoom 120 35-120mm

600 kr

Utrop: 750 kr

Pantvaror Kamera

1 Kamerahus Canon EOS IX7 APS med objektiv Sigma 28-70mm 1:3,5-4,5

Utrop: 2 600 kr

Pantvaror Kamera

1 Objektiv Sigma 70-270mm AF 1:4-5,6

550 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Kamera

1 Kamerastativ Manofrotto, 1 stativkula Veldon PH-173

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Kamera

1 Kamera Olympus XA1 med blixt

100 kr

Utrop: 150 kr

Pantvaror Kamera

1 Kamera Agfa Isolette med agfalux blixt samt fodral

Utrop: 600 kr

Pantvaror Kamera

1 Kamera Minolta Hi-matic F (skadat hölje), 1 Kamera Nikon Af med fodral

400 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Radiobandspelare

1 Stereo Philips PW 330 med manual och fjärr (utan högtalare) (inskrapat namn på ovansidan)

550 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Radiobandspelare

1 Ministereo JVC med högtalare och fjärr år 2000

1 600 kr

Utrop: 1 300 kr

Pantvaror Radiobandspelare

1 TV med Video 14" Goldstar KB14U med fjärr och manual i kartong (nyskick)

Utrop: 2 200 kr

Pantvaror Radiobandspelare

1 Stereovideo United med fjärr

550 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Radiobandspelare

1 Mp3-spelare/armbandsur Casio MP3-32MB med manual och mjukvara år2000

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Radiobandspelare

1 CD-spelare Pioneer utan fjärr

Utrop: 550 kr

1 Tavla olja 62x50 cm från Ehrenstrahle atelje porträtt av Carl Printzensköld

10 000 kr

Utrop: 14 000 kr

1 Äkta matta Kirman 423x300 cm

16 000 kr

Utrop: 17 000 kr

1 Tavla Roland Svensson litografi 23/500 (d)

Utrop: 700 kr

1 tavla etsning lena cronqvist 9/25 (d)

900 kr

Utrop: 900 kr