Avslutad | Klassiska – Lördag 28 september 2002
Klubbad för
MATSILVER: 14 matskedar, 2 bordsskedar, 4 teskedar 1 såsslev, 1 gaffel, silver svenska stämplar.
MATSILVER: 19 matskedar, 6 bordssked 11 matgafflar, 24 teskedar, 1 syltsked, 3 mindre gafflar, silver. svenska stämplar.
RING i platina, akvamarin ca 17,20 ct (två små skador) & briljanter ca 0,95 tot, W-Cr/SI-P, stl 18.
RING, 18K guld med 1 briljant 2,22 ct ( enl gravyr) ca I(TCR)/VS samt brilj 0,26 ct intyg 16 1/4 mm.
RING, låghaltigt guld & silver med 9 rosenslipade diamanter ca 0,50 ct (små skador) stl 18 3/4.