81 - 100 av 452
1...456...23 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 6 april 2002

Klubbad för

Klockor Citizen

CITIZEN, herrur, doublé, manuell, plexiglas, 1960-tal, metallänk ej original.

300 kr

Utrop: 350 kr

TIGER, herrur, gulmetall, manuell, plexiglas, 1960-tal, metallänk ej original.

450 kr

Utrop: 350 kr

CERTINA, Argonaut 280, herrur, doublé, manuell, plexiglas, datum (defekt), skadad urtavla, läderband, ca 1970.

Utrop: 350 kr

CERTINA, Waterking, herrur, stål, manuell, plexiglas, skadad boett, 1960-tal, metallänk ej original.

Utrop: 500 kr

Klockor Pulsar

PULSAR, kronograf, herrur, stål, quartz, mineralglas, datum, ca 1990, metallänk ej original.

Utrop: 500 kr

SEIKO, herrur, stål, automatisk, plexiglas, datum, 1960-tal, metallänk ej original.

Utrop: 350 kr

Klockor Citizen

CITIZEN, kronograf, herrur, stål, automatisk, dag, datum, läderband, ca 1970.

950 kr

Utrop: 900 kr

HERRUR, ryskt, vitmetall, manuell, plexiglas, metallänk ej original.

Utrop: 350 kr

HERRUR, ryskt, vitmetall, manuell, plexiglas, datum, läderband.

300 kr

Utrop: 350 kr

ORIENT, Auto Calendar, herrur, stål, automatisk, plexiglas, datum, läderband, ca 1969.

350 kr

Utrop: 400 kr

Klockor Fleurier

FLEURIER, herrur, stål, automatisk, plexiglas, datum, skadad urtavla, läderband, ca 1970.

Utrop: 350 kr

Klockor Atlantic

ATLANTIC, Milano, herrur, vitmetall, manuell, plexiglas, skadad urtavla, läderband, 1940-tal.

250 kr

Utrop: 300 kr

Klockor Svea

SVEA, herrur, stål, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, läderband, ca 1950.

Utrop: 350 kr

ZENITH, herrur, cal P-6 106, 31 mm, stål, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, skadad urtavla, läderband, 1940-tal.

Utrop: 900 kr

Klockor Birka

BIRKA, herrur, 28 mm, vitmetall, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, skadad urtavla, läderband, 1940-tal.

Utrop: 400 kr

OMEGA, Ladymatic, cal 661, damur, stål, automatisk, plexiglas, läderband, ca 1966.

950 kr

Utrop: 400 kr

Klockor Elgin

ELGIN, fickur, ankarur, vitmetall, ca 1943.

600 kr

Utrop: 800 kr

BREITLING, herrur, stål, automatisk, plexiglas, läderband, ca 1960, saknar sekundvisare.

2 700 kr

Utrop: 1 600 kr

Klockor Alex Hüning

ALEX HÜNING, fickur, ankarur, savonett, 14K guld, bucklor, gravyr, ca 1919, sekundvisare saknas, defekt.

Utrop: 1 800 kr

OMEGA, fickur, ankarur, savonett, 14K guld, ca 1925, box.

3 300 kr

Utrop: 3 600 kr