Avslutad | Klockor – Lördag 2 mars 2002
Klockor Citizen
CITIZEN, herrur, karbonit, automatisk, mineralglas (skadat), dag, datum, plastband, viklås, oanvänd, 1970-tal.
Klockor Citizen
CITIZEN, herrur, karbonit / stål, automatisk, plexiglas, dag, datum, plastband, viklås, oanvänd, ca 1970.
Klockor Zodiac
ZODIAC, Glorious, herrur, doublé, automatisk, plexiglas, datum, läderband, oanvänd, ca 1963.
CANDINO, damur, silver, quartz, mineralglas, integrerad länk, längd 183 mm, oanvänd, ca 1980.
STUTS, damur, silver, quartz, plexiglas, integrerad länk, längd 184 mm, oanvänd, ca 1990.
CANDINO, damur, silver, quartz, plexiglas, integrerad länk, längd 183 mm, oanvänd, går ej.
CANDINO, damur, silver, quartz, plexiglas, integrerad länk, längd 184 mm, oanvänd, går ej.
TAG HEUER, 2000, herrur, stål, quartz, safirglas, datum, originallänk, x-tra urtavla, box.
FICKUR, cylinderur, 18K guld, bucklor, skadad urtavla, kedja 18K guld, längd 270 mm.
Visa varaKlockor Omega
OMEGA, damur, cal 484, 18K guld, manuell, safirglas, integrerad länk, längd 173-179 mm, ca 1969.
OMEGA, Constellation, chronometer, cal 354, herrur, guld på stål, automatisk, plexiglas, ca 1953, läderband.
OMEGA, Genève, herrur, doublé, automatisk, plexiglas, datum, ca 1978, metallänk ej original.